• POKYNY K PLATBE

• Výška príspevku člena CVČ na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou na základe aktuálne platného VZN mesta Žiar nad Hronom, je rozdielna pre členov podľa:

- miesta trvalého pobytu,

- veku.

Aktuálne platby od 1.2.2024

Obec:

(trvalé bydlisko dieťaťa)

Deti

od 5 do 15 rokov

Deti

do 5 a nad 15 rokov

Dospelá osoba

od 25 do 30 rokov

Odovzdaný vzdelávací poukaz

Odpustenie príspevku

Žiar nad Hronom

4 €/ mesiac

7€/ mesiac

10 €/mesiac

1 €/mesačne

za jeden ZU

0 €/mesačne

Rozhodnutie zriaďovateľa  na základe podania písomnej žiadosti zákonného zástupcu a predložení dokladov o poberateľovi dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi

Ostatné obce

8 €/ mesiac

10 €/ mesiac

12 €/mesiac

3 €/mesačne

za jeden ZU

Odpustenie príspevku: Príspevok v centre voľného času sa na základe rozhodnutia zriaďovateľa neuhrádza, ak plnoletý žiak alebo zákonný zástupca neplnoletého žiaka o to písomne požiada (vyplní Žiadosť o zníženie mesačného príspevku) a predloží doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu.

Vysvetlenie resp. konzultácie týkajúce sa platieb získate na ekonomicko-hospodárskom úseku CVČ.

045/ 673 33 48, - ekonómka - Alžbeta Bieliková alebo riaditelka CVČ Mgr. Helena Gáfriková.

Príspevok za člena sa dá uhradiť IBA bankovým prevodom.

Číslo účtu:

SK94 0200 000 000 163 504 6357 - VÚB, a.s. ZH

Do poznámky pre prijímateľa:  meno dieťaťa a názov krúžku, za ktorý platíte

Príspevok odporúčame uhradiť jednorázovo za celý školský rok alebo 2 x v školskom roku, a to nasledovne:

1. Úhrada za obdobie  október - december/(3 mesiace) - najneskôr  do 10. októbra

2. Úhrada za obdobie január - máj/(5 mesiacov) - najneskôr  do 15. januára

V zmysle školského poriadku CVČ v Žiari nad Hronom, časť IV. – vznik a ukončenie členstva, ods. 2, bude člen vylúčený z dôvodu neuhradenia príspevku a nebude sa môcť zúčastňovať činnosti v záujmovom útvare alebo inej činnosti  CVČ.