• Letné tábory 2022

• Srdečne pozývame všetky deti vo veku 7 až 11 rokov do denných letných prímestských táborov. V každom turnuse na deti čakajú dobrodružstvá, športové hry, tvorivé aktivity, návšteva kúpaliska a výlet v regióne. Kremnickí permoníci nás poučia nielen o objavení zlata v Kremnických vrchoch, ale aj o finančnej gramotnosti. Štiavnickí permoníci rozvinú naše kreatívne zručnosti aj schopnosti a naučia nás spoznávať minerály. Permoníci z Hodruše nás naučia ryžovať zlato, poznávať a chrániť prírodu. Prihlášky môžete priniesť osobne alebo zaslať elektronicky na adresu cvczh@cvczh.edu.sk

Platbu môžete vykonať po akceptovaní prihlášky.

Člen CVČ

13 eur/deň

65 eur/týždeň

Nečlen

15 eur/deň

75 eur/týždeň

Platba na bankový účet SK94 0200 000 000 163 504 6357

Do poznámky meno dieťaťa a dátum tábora

Ak dieťa zo závažných zdravotných dôvodov nenastúpi do tábora a túto skutočnosť oznámite do nástupu tábora, bude na základe žiadosti poplatok vrátený. Storno poplatok: 5 €/deň.

Členom CVČ je dieťa, ktoré navštevuje záujmový útvar v aktuálnom školskom roku.

Všetky turnusy letných táborov sú už naplnené.

Čo zažijeme:

1. turnus - počas týždňa deti zažijú športové hry, tvorivé aktivity, súťaže, aktivity zamerané na finančnú gramotnosť, celodenný výlet do Kremnice (štvrtok), návšteva kúpaliska (piatok)

2. turnus - počas týždňa deti zažijú športové hry, tvorivé aktivity, súťaže, celodenný výlet do Banskej Štiavnice (štvrtok), návšteva kúpaliska (piatok)

3. turnus - počas týždňa deti zažijú športové hry, tvorivé aktivity, súťaže, aktivity zamerané na poznávanie a ochranu prírody, celodenný výlet do Hodruše-Hámrov (štvrtok), návšteva kúpaliska (piatok)

a hlavne zažijeme veľa zábavy a spoznáme nových kamarátov.

*zmena programu vyhradená

Denný tábor je zabezpečovaný v čase od 7.30 do 15.30.

V cene poplatku je zahrnutá doprava, poistné, vstupné, obed, ceny do súťaží a pomôcky.

Dieťa do tábora potrebuje: športové oblečenie, vhodnú obuv, dáždnik alebo pršiplášť, šiltovku/klobúk, fľašu s vodou, preukaz poistenca (kópiu), rúško/respirátor, (plavky, uterák, ochranný krém - podľa programu).