• Belasý motýľ

• Dnes je "Deň Belasého motýľa", kedy môžete prispieť na pomôcky ľuďom s nervovosvalovým ochorením. Vďaka týmto pomôckam sa budú môcť slobodne hýbať a dýchať.

Dnes môžete v uliciach nášho mesta stretnúť dobrovoľníčky zo Súkromnej strednej odbornej školy pedagogickej EGB, ktoré budú zbierať príspevky do pokladničiek.

V mene Organizácie muskulárnych dystrofikov

ĎAKUJEME ZA VAŠU POMOC

vaša pomoc - naše krídla

_____

Viac informácií o verejnej zbierke na www.belasymotyl.sk

• "Viem kto som"

•

9.6.2022 sme ukončili aktivity z prevencie 6. ročníkom mestského kola súťaže ”Viem kto som”.

V mestskom kole si zmerali sily vo vedomostných aktivitách, športovej zručnosti a v preventívnej hre víťazi školských kôl žiarskych základných škôl.

Víťazný tím si odniesol putovný pohár.

1. miesto - tím Mikiny - ZŠ Dr. Janského

2. miesto - tím Šaňo - ZŠ Jilemnického

3. miesto - tím Zlatíčko - ZŠ s MŠ Moysesa

4. miesto - tím Hruškenzis - ZŠ M. R. Štefánika

5. miesto - tím Tutel gang - ZŠ M. R. Štefánika

Gratulujeme

• Mestský žiacky parlament

• V pondelok 6.6.2022 sa uskutočnilo záverečné stretnutie Mestského žiackeho parlamentu. Zhrnuli sme si ako sa nám darilo, čo nám tento školský rok priniesol a rozlúčili sme sa. Neformálne a pohodovo v Čajovni za rohom. Ďakujeme všetkým aktívnym členom parlamentu aj základným školám, ktoré žiakom umožňujú zúčastňovať sa “parlameňťáckych” aktivít.

Vidíme sa budúci školský rok!