• Súťaž v čítaní a kreslení

• DNES JE MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETSKEJ KNIHY‼️ Pripravili sme si preto pre vás súťaž

Dnes podvečer prečítajte svojmu súrodencovi alebo rodičovi príbeh (pár strán) zo svojej obľúbenej knižky.
          Na výkres nakreslite obrázok na tému: Moja najobľúbenejšia detská kniha .

Foto obrázka nám zašlite do správy na fb s údajmi: meno a priezvisko dieťaťa, vek, názov knihy, komu ju dieťa čítalo.

Fotky prác pošlite najneskôr do 09.04.2020.

Deti, môžte čítať a kresliť aj viackrát, čo znamená väčšiu šancu vyhrať ceny.

OCENENIE ZÍSKAVAJÚ TÍTO DVAJA AUTORI:

Karin K., vek 8, kniha Pán Stojka a myšička Sojka, čítala sestre Nikolke
          Eliška H., vek 8, kniha Zlatá kniha rozprávok, čítala mame

Ďakujeme za zapojenie a ešte raz blahoželáme. Ceny budú doručené.
          V najbližších dňoch zverejníme novú tému na čítanie a kreslenie, sledujte nás aj naďalej na fb.

SÚŤAŽ v čítaní a kreslení‼️ Príbehy zvierat ukryté v knihe

Prečítajte svojmu súrodencovi alebo rodičovi príbeh (pár strán) z rozprávkovej knihy
          Na výkres nakreslite obrázok na tému: Príbehy zvierat ukryté v knihe

Fotky prác pošlite najneskôr do 04.05.2020.

Deti, môžte čítať a kresliť aj viackrát, čo znamená väčšiu šancu vyhrať ceny

OCENENIE ZÍSKAVAJÚ TÍTO DVAJA AUTORI:

Eliška H., vek 8r., kniha Bambi, čítala mame
          Daniela H., vek 9r., Zlatá kniha bájok, čítala sestre Bianke

Ďakujeme za zapojenie do súťaže a ešte raz blahoželáme. Ceny budú doručené.